کفش فوتبال یاس تبریز که موجب مرگ داور شد

اگر مدت زیادی است که فوتبال بازی می کنید، پس می دانید که برای هر سطح بازی کفش های مخصوصی وجود دارد. در سالن، روی آسفالت و روی سطوح لاستیکی با کفش فوتبال یاس تبریز با کفی صاف بازی می‌کنند، بازیکنان روی چمن مصنوعی کوتاه، کفی‌هایی با میخ‌های لاستیکی کوچک را ترجیح می‌دهند.

در چمن مصنوعی مرتفع و روی چمن طبیعی خشک، بازیکنان فوتبال معمولا به صورت مهره هایی با میخ های پلاستیکی می دوند. پس چرا به فلزات هم نیاز داریم؟

پلاستیک برای ثبات جهت خوب روی چمن خشک کافی است، اما زمانی که چمن و خاک زیر آن به دلیل آب یا عوامل دیگر نرم می شود، چنین کفش هایی می توانند بازیکن را ناامید کنند.

میخ های فلزی طولانی تر از پلاستیکی هستند: آنها قوی تر هستند و تحت بار زیاد نمی شکنند. میخ های آهن عمیق تر به خاک نفوذ می کنند و به لطف آن بازیکنان حتی زمانی که زمین بازی به باتلاق تبدیل می شود محکم روی پای خود می ایستند.

چابکی در فوتبال بسیار مهم است. بازی تا حد زیادی از تکان های مداوم و تغییرات ناگهانی جهت تشکیل شده است، بنابراین ورزشکار باید در طول 90 دقیقه جلسه در هر شرایط آب و هوایی از تعادل خود مطمئن باشد.

چمن طبیعی که توسط حرفه ای ها بازی می شود مزایای زیادی دارد، اما در اثر بارندگی شدید، خاک زیر آن خیس می شود و چسبناک می شود – سنبله های فلزی به مقابله با آن کمک می کنند.

کفش

قبل از انتخاب کفش، باید طیف مارک های مختلف را با دقت مطالعه کنید. تولیدکنندگان بدتر از ورزشکاران با یکدیگر رقابت می کنند و هواداران فوتبال را با دانش فنی، طراحی غیرمعمول، آزمایش های کف و رویه شگفت زده می کنند.

اما باید به یاد داشته باشیم که تولید کفش های ورزشی یک تجارت بسیار سودآور است که نه تنها شرکت های مشهوری مانند نایک و آدیداس، بلکه ستارگان فوتبال را نیز درگیر می کند.

دومی با کمال میل کفش ها را تبلیغ می کند، اما همیشه نمی توان به نظر آنها اعتماد کرد. بنابراین، شما باید بر روی یک برند شناخته شده تمرکز نکنید، بلکه بر احساسات خود تمرکز کنید.

کفش های ورزشی برای کودکان تفاوت چندانی با بزرگسالان ندارند. آیا این یک محافظت اضافی برای به حداقل رساندن آسیب است.

به طور کلی، کفش های بچه گانه دقیقاً شبیه به بزرگسالان هستند. و با توجه به اینکه اندازه پای یک نوجوان می تواند با یک مرد بالغ برابر باشد، تفاوت قابل توجهی در مدل ها وجود ندارد.

با این حال، دستورالعمل های خاصی وجود دارد که باید هنگام انتخاب کفش برای کودکان رعایت شود. برای افراد زیر 16 سال، خرید مدل های SG / SG-PRO توصیه نمی شود، که می تواند منجر به تغییر شکل پا شود.

همچنین برای رشد نباید کفش های ورزشی بگیرید – کفش های خیلی بزرگ که به معنای واقعی کلمه روی پا آویزان هستند، به تقویت مهارت ها در زمین کمک نمی کنند.

کودک نه به این فکر می کند که چگونه بهتر گل بزند، بلکه به این فکر می کند که چگونه کفش را گم نکند. البته بسیاری از والدین می خواهند هزینه های مربوط به فوتبال را به حداقل برسانند. اما کفش از آن نوع خریدی نیست که ارزش پس انداز را داشته باشد.

به هر حال، باید بادوام، نسبتا سبک و راحت باشد، در غیر این صورت ستاره آینده زمین فوتبال به زودی علاقه خود را به تمرین از دست خواهد داد.

غیرقابل قبول است که کفش ها پاها را مالش دهند، در طول بازی باعث ناراحتی شوند و بار اضافی روی پاها ایجاد کنند. فوتبالیست جوان باید تمام این نکات ظریف را از تجربه شخصی بیاموزد، بنابراین باید بیش از یک جفت کفش را عوض کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.