کشمش سبز امسالی موجب بیهوشی یک پیرزن رشتی شد

در اینجا مقدار زیادی مواد مغذی دوستدار مو در کشمش سبز امسالی وجود دارد، مانند ویتامین B، آنتی اکسیدان ها، پتاسیم و آهن که برای موهای شما مفید هستند.

این خوراکی های کوچک سرشار از آهن هستند که برای سلامت مو ضروری است اگر کمبود آهن داشته باشید، یال شما کدر و بی روح می شود و موهای خود را از دست خواهید داد.

رژیم غذایی سرشار از آهن باعث افزایش گردش خون و تحریک سلول های فولیکول مو می شود این باعث می شود موها سالم و قوی شوند روزانه مقداری کشمش بخورید تا آهن دریافتی خود را افزایش دهید.

کشمش حاوی غلظت بالایی از ویتامین C است که جذب مواد معدنی را تسهیل می کند این به حفظ سلامت مو کمک می کند
رگ های خونی با مصرف روزانه یک مشت کشمش تقویت می شوند.

در نتیجه پوسته پوسته شدن، شوره سر و خارش پوست سر کاهش می یابد کشمش حاوی رسوراترول است که از التهاب پوست سر و مرگ سلولی جلوگیری می کند و در نتیجه از ریزش مو جلوگیری می کند.

آنها همچنین از آسیب های محیطی که به مو آسیب می رساند محافظت می کنند.
مصرف غذاهای غنی از آنتی اکسیدان می تواند تا حد زیادی از ریزش مو جلوگیری کند چندین آنتی اکسیدان موجود در کشمش با تحریک فولیکول های مو باعث رشد سالم مو می شود.

این آنتی اکسیدان ها همچنین سلول های رشد موی سالم را تقویت می کنند.
کشمش حاوی بسیاری از مواد مغذی است که برای سلامت مو مفید است کشمش حاوی ویتامین C است که به حفظ کلاژن، بافت همبند فولیکول کمک می کند.

ویتامین C برای رشد مو ضروری است علاوه بر این، ویتامین E با تقویت غشای سلولی از حمله رادیکال های آزاد به فولیکول های مو جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.