نخ تابیده تک ماهی موجب تصادف درجاده ی هراز شد

نخ تابیده تک ماهی به پوند خرید و فروش می شوند احمقانه است اگر تلاش کنید و محاسبه کنید که چند متر نخ برای بافتن یا بافتن پارچه لازم است.

اما، ما به راهی نیاز داریم که بتوانیم اندازه نخ هایی را که می گیریم تشخیص دهیم بنابراین ما از سیستم شماره گذاری نخ به نام سایز نخ استفاده می کنیم.

درست مانند انواع یا نخ ها، فیلامنت و منگنه، دو نوع اصلی از سیستم های شماره گذاری نخ نساجی وجود دارد – سیستم رد و شمارش نخ.

سیستم منکربیایید آسان شروع کنیم سیستم دنیر وزن نخ را نسبت به طول آن برای نخ های فیلامنتی مانند ریون، پلی استر، اکریلیک و غیره اندازه گیری می کند.

این سیستم یک سیستم مستقیم است و منطقی است، نخ ریزتر و سبک تر دارای عدد دنیر کمتر و ضخیم تر است نخ های سنگین تر دنیر بالاتری دارند به عنوان یک مرجع، ابریشم حدود 1 دنیر است.

نخ

این سیستم نیز متناسب است، بنابراین نخ ریون 10 دنیر 1/2 وزن نخ ریون 20 دنیر است تا اینجای کار آسان است، درست است؟
سیستم انکار بر اساس گرم در هر 9000 متر نخ است.

بنابراین 9000 متر نخ 1 دنیر 1 گرم وزن خواهد داشت و 9000 متر نخ 2 دنیر 2 گرم وزن خواهد داشت و به همین ترتیب.

حالا بیایید همه چیزهایی را که تا کنون آموخته ایم کنار هم بگذاریم نخ با برچسب 200-30-1/2-S به چه معناست؟ این بدان معنی است که نخ 200 دنیر است با 30 رشته نخ را تشکیل می دهند، و پیچش نخ 1/2 TPI در جهت S وجود دارد.

سیستم شمارش نخسیستم شمارش نخ برای نخ های الیاف اصلی کمی گیج کننده تر و غیرمستقیم تر است زیرا یک سیستم غیر مستقیم است به عنوان مثال، نخ 50 عددی دو برابر نخ 100 عددی سنگین است.

هر نوع الیاف دارای سیستم شمارش نخ غیر مستقیم خود است.

سیستم شمارش پنبهنخ های پنبه ای و نخ های ترکیبی پنبه ای معمولاً از تعداد پنبه، c.c استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.