قابلمه فورته سایز32 که موجب مرگ یک راننده شد

قابلمه فورته سایز32 یک تابه آلومینیومی سبک وزن با روکش نچسب است که بسیاری از مردم آن را همانطور که در تلویزیون دیده می‌شوند تشخیص می‌دهند تابه توسط E. Mishan & Sons, Inc (Emson) فروخته می شود. احتمالاً نام Emson را نشنیده اید، اما این شرکت مسئول مجموعه ای از محصولات تبلیغاتی پشتیبانی شده از تلویزیون مانند Gotham Steel و Magic Bullet است.

مجموعه آنها به طرز چشمگیری مملو از محصولات جذاب انبوه فریبنده است، و درست است، آنها چندین ادعای بزرگ در مورد سنگ گرانیت دارند. بررسی کنیم قابلمه فورته ادعا می کند که “برای مقاومت در برابر هر چیزی طراحی شده است”، به لطف یک پوشش گرانیتی خاص که در قسمت بیرونی یک پایه آلومینیومی فشرده با درجه بالا اعمال می شود گفته می شود این پوشش از پیری یا تاب برداشتن حرارت جلوگیری می کند.

این قابلمه فورته به عنوان قابل شستشو در ماشین ظرفشویی تبلیغ می شود تا بعد از هر وعده غذایی تمیزی فوق العاده ساده ای را انجام دهد همچنین گفته می شود که در فر تا دمای 500 درجه فارنهایت ایمن است که نسبت به اکثر برنامه های معمول پخت گرم تر است.

قابلمه فورته ادعا می کند که تابه هنگام سرخ کردن، پختن، سرخ کردن یا سرخ کردن به طور یکنواخت گرم می شود گفته می‌شود که یک پوشش معدنی طبیعی که بر روی سطح بیرونی تابه اعمال می‌شود، از یک تجربه ایده‌آل پخت و پز و تمیز کردن نچسب پشتیبانی می‌کند.

قبل از خرید، فکر می کنیم باید ادعاهای برند را تجزیه و تحلیل کنید تا ویژگی های معنی دار را از ترفندهای اطلاعات تجاری جدا کنید ساعت‌ها صرف بازخورد مالک، اطلاعات محصول و مشخصات مواد ثبت اختراع کردیم تا به شما کمک کنیم قبل از خرید بدانید تابه ها روی یک پایه آلومینیومی فشرده ساخته شده اند، با پوشش لعابی نچسب که در بالای آن پخته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.