سس تند آمازون که جان یک پیرمرد 80 ساله را گرفت

پزشکان در مرکز پزشکی Cedars-Sinai دریافتند که کپسایسین رشد سلول های سرطانی را کند می کند علاوه بر این، این مطالعه هاروارد نشان داد که از بین نیم میلیون بزرگسال چینی، کسانی که سه بار یا بیشتر در هفته سس تند آمازون می‌خورند، در مقایسه با افرادی که این کار را نمی‌کنند، 14 درصد کمتر در معرض خطر مرگ قرار دارند.
احساس زیر آب و هوا؟ تندی سس تند می تواند به پاکسازی سینوس های شما کمک کند و سرماخوردگی شما را قابل کنترل تر کند.

تندی می تواند به تحریک ترشحات معده کمک کند، که به هضم شما کمک می کند این مطالعه نشان داد که کپسایسین همچنین دارای خاصیت ضد التهابی است.
وقتی چیزی تند می خورید، بدنتان اندورفین ترشح می کند که به کاهش درک ما از درد و استرس کمک می کند بنابراین، سس تند در واقع می تواند به شما کمک کند که فرد شادتری باشید.

امیدوارم این فواید باورنکردنی برای سلامتی بیش از اندازه کافی باشد تا شما را متقاعد کند مانند من سس تند را روی هر چیزی که می خورید بمالید البته، اعتدال کلیدی است زیرا برخی از سس‌های تند مانند سریراچا حاوی نمک و شکر هستند، بنابراین قبل از خرید حتماً برچسب آن را بررسی کنید سس تند می تواند شما را به فردی شادتر و سالم تبدیل کند، بنابراین من شما را تشویق می کنم آن را امتحان کنید و مانند من عاشق سس تند شوید.

در پاسخ به افزایش تقاضا برای غذاهای بین المللی، بازار سس تند در حال سوختن است! در واقع، انتظار می‌رود این بازار تا سال 2026 به 3.77 میلیارد دلار برسد.

بسیاری از مردم نمی دانند که سس تند نیز می تواند سلامتی را تقویت کند هر چقدر میزان فلفل چیلی در سس بیشتر باشد باعث می شود سس تند تر شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.