اولین پودر لباسشویی هوم پلاس که به فضا برده شد

پودر لباسشویی هوم پلاس دارای موادی است که هنگام استفاده برای شستن لباس ها بسیار موثر هستند این مواد منیزیم و کلسیم هستند که سازنده های داخل ماده شوینده را تشکیل می دهند و آب را نرم می کنند و به این ترتیب به ماده شوینده اجازه می دهند تا به طور موثر عمل کند.

همچنین از باقی ماندن نمک های نامحلول و کف صابون بر روی لباس شما جلوگیری می کنند تا اثر تحریک پوست را کاهش دهند یکی دیگر از نقش های مهم سازندگان، کار موثر بر روی سطوح پارچه و تجزیه گریس و روغن موجود بر روی آنها به قطعات ریز است.

پودر

لکه ها و هر گونه علائم ناخواسته نیز بدون زحمت با پودرهای شوینده پاک می شوند در نتیجه، تمیز کردن آنها آسان می شود و از پوشیدن لباس های مورد علاقه خود برای مدت زمان طولانی تری لذت می برید اگر فکر می کنید پودرهای شوینده گران هستند، کاملا در اشتباه هستید. امروزه پودرهای شوینده با کیفیت خوب و با قیمت مناسب در بازار موجود است از بسته های 5 روپیه تا 500 روپیه، می توانید با توجه به موارد استفاده از پودر لباسشویی و مقدار مورد نیاز خود، از یک بسته استفاده کنید. به یاد داشته باشید، آنها بهترین ها برای تمیز کردن لباس های شما هستند!

یکی از بزرگترین مزیت های مواد شوینده و استفاده از آنها، خشن بودن آنهاست. آنها محصولاتی عالی برای پاک کردن لکه هایی هستند که به سختی با صابون یا مواد شیمیایی دیگر پاک می شوند برای هر نوع لکه سخت، اولین کاری که باید انجام دهید تمیز کردن نقطه است از آب برای مرطوب کردن ناحیه لکه دار استفاده کنید و حدود ½ قاشق غذاخوری مواد شوینده را مستقیماً روی آن بپاشید.

حال باید این ناحیه را به آرامی با انگشتان خود مالش دهید تا لکه از بین برود. پس از اتمام، لباس های خود را در ½ سطل آب با یک قاشق غذاخوری پودر شوینده حداقل 30 تا 40 دقیقه خیس کنید پس از این، آن را به طور معمول با آب جاری بشویید تا لباسی تمیز و بدون لک داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.