استفاده از چمن مصنوعی تزئینی به عنوان پارکت

کمبود آب می تواند باعث شود که چمن طبیعی به حالت خواب رفته و اغلب منجر به طاسی و قهوه ای شدن لکه ها شود. اگر نمی‌خواهید با چمن‌های ناخوشایند سر و کار داشته باشید، چیزهای تقلبی برای شما مناسب است.

بذر، چمن زنی، وجین، کود دهی… فهرست کارهای چمن طبیعی به نظر می رسد که در تکرار گیر کرده اند شما به زودی ماشین چمن زنی را کنار نمی گذارید و دوباره آن را بیرون می آورید چمن مصنوعی تزئینی به دلیل نگهداری کم و ظاهر بکر خود در تمام طول سال مشهور است.

راهنمای نحوه نگهداری از چمن مصنوعی ما به شما توضیح می دهد که مراقبت از چمن مصنوعی چقدر آسان است در سه مرحله ساده خلاص شدن از شر کثیفی / زباله، شلنگ کردن آن و استفاده دوسالانه از پاک کننده چمن مصنوعی خزه یکی از بزرگترین کابوس های چمن طبیعی است.

چمن

تحت کنترل نگه داشتن آن برای بازگرداندن چمن سبز سالم می تواند چالش برانگیز باشد.

آفت‌کش‌ها و علف‌کش‌های مضری که در درمان‌ها یافت می‌شوند می‌توانند تهدیدی برای سلامتی هم برای حیات وحش و هم برای انسان ایجاد کنند در حالی که خزه می تواند روی چمن مصنوعی نیز رشد کند، پاک کننده چمن مصنوعی ما تعادل pH خنثی دارد و 100% زیست تخریب پذیر است، بنابراین یک درمان سازگار با محیط زیست برای مشکلات کپک یا خزه سخت ارائه می دهد. با چمن مصنوعی ایمن بمانید!

نگهداری از یک چمن طبیعی می‌تواند گران باشد، به‌ویژه زمانی که هزینه‌های دستگاه چمن‌زنی، چمن‌زنی، چنگک‌زن، هواکش دستی، وجین‌گر دستی، بیل چمن‌زنی، قیچی چمن‌زنی، قیچی چمن، شلنگ و آبپاش را در نظر بگیرید ناگفته نماند هزینه های جاری تعویض تیغه ها، برق، کاشت مجدد، کود دهی و نرخ آب.

چمن مصنوعی ممکن است با یک برداشت اولیه همراه باشد، اما زمانی که هزینه های طولانی مدت نگهداری چمن طبیعی را در نظر بگیرید، ارزش آن را بیشتر توجیه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.